Zájmová činnost

Ve zdravém těle zdravý duch

Zájmová činnost

Čtvrtek12.03.2020 Všechna oddělení naplnila přísloví - v družinách se povídalo o zdraví, zdravém životním stylu, zdravé stravě a také se sportovalo. V družinkách děti dělaly dřepy, sed lehy a skoky přes švihadlo na čas.  Na chodbě byla tato stanoviště - skok z místa do dálky, koordinace ruce-nohy  a  nohy na čas.  V…

Únor v družince

Zájmová činnost

Čtvrtek27.02.2020 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Bublinková šou

Zájmová činnost

Čtvrtek27.02.2020 Zábavné odpoledne v malé tělocvičně začínalo překvapením - přijel k nám i kouzelník Kuba. Předvedl různá kouzla sám i s pomocí dětí a paní vychovatelek. Pak jsme sledovaly co vše s bublinani umí bublinářka Ingrid. Celé představeníse dětem  líbilo a sledovaly vše se zájmem a zaujetím.

Leden v družince

Zájmová činnost

Neděle02.02.2020 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Plesání v družince

Zájmová činnost

Úterý28.01.2020 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Divadlo Rozmanitostí Most

Zájmová činnost

Úterý14.01.2020 Loutková pohádka Šípková Růženka se dětem se líbila.

Prosinec v družince

Zájmová činnost

Sobota28.12.2019 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Vánoční besídka v ŠD

Zájmová činnost

Sobota28.12.2019 Besídka ŠD byla letos trošku jiná. Na chodbě před družinkami se zdobily perníčky, poslouchaly vánoční písničky, děti si mohly posedět v minikavárničce při vánočce a čaji. Vánoční besídka se letos vydařila a určitě budeme v této akci pokračovat.

Jak se zrodil Ježíšek

Zájmová činnost

Čtvrtek12.12.2019 S herci Divadla M z Duchcova si děti zahrály v pohádce Jak se zrodil Ježíšek. Připomněly si příběh zrození Ježíška a také si společně zazpívaly koledy.

Mikulášské nadělování v družince

Zájmová činnost

Úterý10.12.2019 Školní družinu navštívil Mikuláš, čert a andělé.Každé oddělení mělo připravené vystoupení.  Děti mohly přednést připravené písničky a básničky. Ke společnému tancování se přidali i Mikuláš s čertem a anděly.