26.04.2022, Iva Hlaváčová

Barevné Velikonoce

Ve středu si děti oblékly černou barvu oblečení, ve čtvrtek zelenou, v pátek bílou, v pondělí modrou a úterý bylo strakaté. Všechny body se zapisovaly do tabulky. Zvítězila Líza Brodská s 96 body.

Dále nás čekala ve čtvrtek Honba za pokladem. Na hřišti děti hledaly velikonoční vajíčka s písmeny s barvou své družiny a poté z měly složit jedno slovo. V pátek si zahrály hru Kraslice. Při hledání kraslic plnily ve dvojicích stanovené úkoly. Po splnění dostali všichni sladkou odměnu.

V dílničce Řemesla si děti, které měly zájem vyrobily zajíčka ze dřeva. Pan Jareš jim ukázal a popsal nástroje, které se používají při práci se dřevem. Některé pak děti využily, když si dřevěné díly opracovaly a stloukly. Zajíčkovi namalovaly obličej. Domů si každý odnesl krásný stojánek na vajíčka.