13.12.2023, David Kadlec

Volná místa

Základní škola, Bílina, Za Chlumem přijme tyto pracovníky

Učitel/učitelka

  • jedná se o práci na plný úvazek, nástup dle dohody.
  • požadovaná aprobace: první stupeň, český jazyk, matematika, fyzika, německý jazyk, anglický jazyk, případně jiné předměty
  • požadujeme: vysokoškolské vzdělání, pracovitost, flexibilitu, ochotu, aktivní zapojení do akcí školy, trestní bezúhonnost, místo je vhodné i pro studenty pedagogických fakult
  • nabízíme: zařazení do 12. platové třídy (v případě studentů do 11. platové třídy), závodní stravování, příspěvek na dovolenou, příjemné pracovní prostředí, metodické vedení
  • v případě zájmu kontaktujte ředitelku školy – 417 823 663, reditelka@zschlum.cz

Sociální pedagog

  • práce na plný úvazek, nástup 1. 1. 2024, hrazeno z projektu, v tuto chvíli smlouva na dobu určitou.
  • náplň práce: práce s žáky a jejich rodinami, administrativa, organizace akcí pro rodiče, úzká spolupráce se školním poradenským pracovištěm, depistáž, spolupráce s učiteli, terénní práce
  • požadujeme: ukončené vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání v sociálním oboru, pracovitost, flexibilitu, ochotu, sociální cítění, trestní bezúhonnost
  • nabízíme: zařazení do 10.platové třídy, příspěvek na dovolenou, závodní stravování, metodické vedení, možnost vzdělávání se
  • v případě zájmu kontaktujte ředitelku školy – 417 823 663, reditelka@zschlum.cz

Asistenti pedagoga

  • od 1. 1. 2024 přijmeme 3 asistenty pedagoga (dvakrát úvazek 0,75, jednou 0,5 v přípravném ročníku),
  • požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou, ideálně hotovým kurzem asistenta pedagoga, ale je možné doplnit během zaměstnání,
  • praxe není nutná,
  • nabízíme: 7. nebo 8. platovou třídu, osobní ohodnocení po zaučení, příjemnou pracovní dobu, zajímavou práci.
  • případné dotazy a životopisy s motivačním dopisem je možné posílat na email: reditelka@zschlum.cz

Školní sociální pracovník

  • od 1. 1. 2024 přijmeme školního sociálního pracovníka na úvazek 0,75,
  • požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, sociální oblast vítána, není nutná,
  • školní sociální pracovník bude úzce spolupracovat se školním metodikem prevence a třídními učiteli, očekává se část práce v terénu,
  • nabízíme 10. platovou třídu, zajímavou práci, možnost sebevzdělávání, příspěvek na obědy a penzijní pojoštění,