21.06.2021, Jana Kučerová

Informace o školní jídelně

ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ 21.-30.6.2021

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

vzhledem k ukončení školního roku a následujícím dvouměsíčním prázdninám již z důvodu nakoupených nanormovaných potravin není možné svačinky a obědy odhlásit. Oběd můžete odebrat do čistého jídlonosiče v době od 11:00 - 11:30 u zadního vchodu (rampou).

VÝJEZD DO KRALOVIC 23.6.-26.6.2021

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

pokud Váš syn/dcera jede do Kralovic, prosím o odhlášení svačinek a obědů nejpozději do 18.6.2021

PŘEPLATKY

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

již nyní vyplácím strávníkům vzniklé přeplatky za stravné za školní rok 2020/2021. Částky do 400Kč vyplácím v hotovosti v kanceláři vedoucí provozu. Částky nad 400Kč vracím strávníkům zpět na účet plátce (pokud mám číslo účtu), pokud ne, vyplatím v hotovosti.

ČIPY

Vzhledem k ukončení výroby kreditních karet od dodavatele, se budou strávníci při výdeji svačinek či obědů prokazovat barevným čipem (červený, modrý). Čip stojí 115Kč, je to vratná záloha, která se vyplatí strávníkovi pouze v případě, že je čip nepoškozený. Zaregistrované kreditní karty jsou stále funkční a k prodeji jich ještě pár mám, až se doprodají, budou jen čipy.