01.07.2020,

30. 6. 2020 - máme to za sebou

Dnešním dnem skončil velmi náročný školní rok. Některé děti dostaly vysvědčení již v pátek, dnes se loučily páté a deváté ročníky a bez slz se to neobešlo.

Rádi bychom poděkovali všem žákům, kteří se zapojili do distanční výuky a dělali vše, co bylo v jejich silách. Nezapojili se všichni, ale naprostá většina si hledala cestu, jak pracovat. Těší nás to.

Děkujeme také všem rodičům, kterým ke všem každodenním starostem přibyla ještě role učitele, kuchaře i asistenta a zvládli to na výbornou. Děkujeme Vám za spolupráci, komunikaci, snahu i pochopení.

Děkujeme všem pedagogickým pracovníkům, jejichž pracovní doba nikdy nekončila a často se s žáky spojovali i po večerech a o víkendech. Připravovali pracovní listy, vedli online výuku, později někteří i přímou a zvelebovali školu a její okolí.

Děkujeme i nepedagogickým pracovníkům, kteří drželi služby, vyřizovali telefonáty a emaily, starali se o prázdné žaludky zaměstnanců a neustále dezinfikovali školu.

Děkujeme sociálním pracovníkům, kteří byli velmi často v terénu a pomáhali tam či vyřizovali různou administrativu.

Děkujeme našemu správci sítě, bez kterého bychom online výuku nikdy nespustili, a který doslova přes noc vytvořil přístupy všem žákům a učitelům, a že nás není málo.

Jsou tady i ti, kteří se do výuky nezapojili a se školou nespolupracovali. Nehodnotíme důvody, proč se tak rozhodli, přesto tyto rodiče prosíme, aby si vyzvedli vysvědčení svých dětí a vrátili nám učebnice a klíče od šatních skříněk. Děkujeme.

Začínají prázdniny a dovolené...Užijte si je a dávejte na sebe pozor. Ve škole se práce nezastaví. Můžete se těšit na novou učebnu, kabinet, jídelnu, upravené hřiště a na technické kluby.

Krásné prázdniny!! Vedení školy.