01.04.2020, Karel Hyťha

Domácí příprava

Vážení rodiče,
učitelé Vašich dětí Vám zaslali úkoly přes elektronickou žákovskou knížku, email nebo jinou elektronickou cestou. Plnění úkolů a příprava je nutná i v této mimořádné situaci. Uvědomujeme si, že ne všichni máte možnost si práci vytisknout nebo se dostat k internetu. Ve vestibulu školy bude každé úterý a středu od 8:00 do 14:00 možnost vyzvednout si tištěné materiály (pokud by se situace změnila, budeme Vás informovat) Stejným způsobem je možné materiály do školy vrátit k opravě. V tuto dobu je také možnost domluvit si konzultaci s učiteli (s ohledem na bezpečnost a zdraví Vás i našich zaměstnanců upřednostňujeme komunikaci elektronickou) V ostatní dny bude škola v omezeném provozu a pro veřejnost uzavřena, a to až do odvolání.
Někteří učitelé také nabízejí formu výuky (konzultací) přes různé aplikace, využijte těchto možností. Interaktivní program pro žáky prvního stupně bude od pondělí nabízet také Česká televize.
Děkujeme za pochopení, respekt a věříme, že situaci všichni zvládneme.