Zpět
15.04.2026, David Kadlec

Kino volá!

Dnešní dopoledne jsme s dětmi z 1., 2. a 3. tříd vyměnili školní lavice za pohodlná sedadla v kině – a rozhodně to stálo za to.

Vyrazili jsme na pohádku Noc v ZOO – zombíci na útěku, která děti vtáhla hned od první minuty. Nechybělo napětí, smích ani pořádná dávka dobrodružství.

Pro některé děti to byla možná i jedna z prvních návštěv kina se školou, a tak bylo krásné sledovat jejich nadšení, smích i občasné „lekání“ při napínavějších scénách.

Atmosféra byla skvělá a společný zážitek jsme si všichni moc užili.

Takové chvíle mimo třídu mají své kouzlo – děti se učí být spolu jinak, sdílet radost a zažít něco nového společně.