Zpět
01.09.2021, Karel Hyťha

Ohlédnutí za příměstským táborem

V týdnu 16. - 20. 8. 2021 proběhl na naší škole příměstský tábor s Technickým klubem Bílina. Byl to týden plný vyrábění a her. Keramika, Lego WeDo, tangramy, zdobení triček a pláťených tašek, výrobky ze dřeva, majáky z květináčů, malování na kameny, tisk na 3D tiskárně, Scottie Go!, Bee Boti, šperky z pryskyřice, virtuální realita. Vážně toho bylo hodně. Ve středu jsme navštívili infocentrum ELE Ledvice a na Dolech Bílina jsme, kromě jiného, viděli velkorýpadlo K 10000 - bylo opravdu obrovské. Děti poznaly školu z té příjemnější stránky - bez učení a odnesly si domů spoustu vlastních výrobků i dárkový balíček kreativních potřeb. Týden utekl jako voda. Věříme, že by se podobné aktivity mohly příští léto opakovat. 

Za spokojený kolektiv dospělých všem zúčastněným dětem děkuje Jana Brzobohatá.