02.06.2020, Renata Mojžíšová

Organizace 1. 6. - 5. 6. 2020

V pondělí 1. 6. 2020 je Mezinárodní den dětí. Mrzí nás, že ho nemůžeme oslavit společně, ale pokud si v tomto týdnu přijdete pro úkoly nebo přinesete zpracované, čeká na Vás drobný dárek.
Pokračují konzultace k přijímacím zkouškám pro deváté ročníky, škola je otevřena pro žáky prvního stupně. Nově je možné zařadit další děti do skupiny, nutné je nahlášení nástupu do školy minimálně den předem a odevzdání čestného prohlášení. Připomínáme, že je nutné nepřítomnost již přihlášeného dítěte škole nahlásit.

Pokračuje online výuka dle stálého rozvrhu. V úterý a ve středu od 8:00 do 14:00 vydáváme pracovní listy, úkoly a přijímáme je zpracované zpět. Ošetřovné a další organizační záležitosti si můžete přijít vyřídit celý týden od 8:00 do 14:00, v pondělí do 17:00.

V kurzu angličtiny s rodilým mluvčím, který se bude konat poslední srpnový týden, máme ještě 6 volných míst. Je tedy možné se ještě přihlásit.
18. 6. a 19. 6. chystáme pro děti oblíbenou Chlumiádu na školním hřišti.
Druhý stupeň od 8. 6. 2020 – od tohoto data jsou možné konzultace a krátká přítomnost žáků ve škole. Případné konzultace či třídní aktivity jsou plně v kompetenci učitelů a budou prováděny s ohledem na možnosti školy a na zdravotní rizika žáků a zaměstnanců.

Děkujeme za spolupráci. Vedení školy