20.11.2020, Renata Mojžíšová

Organizace 23. 11. – 27. 11. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

v příštím týdnu se ve škole budou nadále setkávat žáci přípravných tříd, prvních tříd, druhých tříd a děti skupiny péče o děti vybraných profesí.

Pokračuje online výuka i zadávání pracovních listů. Vyzvedání je možné v úterý a ve středu od 8:30 do 14:00.

Pro žáky, kteří se vzdělávají prezenčně, je v provozu školní družina a školní jídelna. Žáci na distanční výuce a cizí strávníci si mohou obědy vyzvedávat v době od 11:00 – 11:30 ze strany školy – u rampy, kde zazvoní na zvonek školní kuchyně. Po předchozí domluvě je možné vydat obědy s sebou i v 13:30.

Ve čtvrtek se konají online třídní schůzky v aplikaci TEAMS. První stupeň od 16:00, druhý od 16:30. Přihlásíte se přihlašovacími údaji Vašich dětí. Více informací dostanete od svých třídních učitelů.

Od 30.11.2020 se do školy vrací první stupeň, deváté ročníky a rotačně zbytek druhého stupně. Podrobné informace dostanete během příštího týdne. Sledujte prosím webové stránky školy a aplikaci Bakaláři.

Děkujeme za pochopení. Vedení školy.