08.01.2021, Karel Hyťha

Organizace týdne 11. 1. – 15. 1. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

v příštím týdnu pokračujeme stejně jako nyní – přípravné ročníky, první třídy, druhé třídy navštěvují prezenčně školu, ostatní ročníky pokračují distančně formou online hodin nebo vytištěných listů.

V pátek 15. 1. nebude probíhat online výuka, žáci dostanou od svých vyučujících zadanou práci.

V pondělí a v úterý je možné zúčastnit se konzultací ohledně prospěchu žáka, a to v době od 14:00 do 16:00. Vstup je povolen pouze jednomu rodiči, se zakrytými dýchacími cestami a do školy může najednou vstoupit pouze 6 zákonných zástupců. Tyto konzultace jsou určeny zejména pro rodiče, kteří se nemohou připojit na online konzultace. Online konzultace 2. stupně a třídní schůzky proběhnou ve čtvrtek od 13:00 – 16:00. Na schůzku je třeba se předem nahlásit (viz samostatný příspěvek). Přihlášení je možné do čtvrtečních 10:00.

Pracovní listy se vydávají v úterý a ve středu od 8:30 do 14:00. Rodičům, kteří přivádějí děti do školy na prezenční výuku a potřebují pracovní listy pro sourozence, je samozřejmě vydáme před osmou hodinou. V ostatních případech Vás prosíme, abyste dodržovali určené termíny.

Děkujeme za pochopení. Opatrujte se. Vedení školy