14.04.2021, Renata Mojžíšová

Organizace týdne 12.4. - 16.4. (úkoly jsou zadávány od 13.4. do 19.4.)

Vážení rodiče, milí žáci,

v příštím týdnu se k prezenční výuce vrací přípravné ročníky. Rotačně – tedy střídáním po týdnu se vrací také první stupeň. Informace o tom, kdy se vrací které třídy, jak bude vše probíhat, dostávají zákonní zástupci od svých třídních učitelů, dále jsou k nalezení v aplikaci Bakaláři a proběhly třídní schůzky – žádáme rodiče, kteří mají nové telefonní číslo, nesledují Bakaláře a nebyli na online schůzkách, aby se škole ozvali sami.

Deváté třídy mohou využít konzultace k přijímacím zkouškám, informace opět mají od svých třídních učitelů.

Úkoly je možné vyzvedávat každé úterý a středu, od 8:30 do 14:00. Rodičům, kteří přivádí své děti na prezenční výuku, je samozřejmě vydáme i mimo tuto dobu. Vypracované úkoly je možné nosit celý týden od 8:30 do 14:00.

Pokračuje možnost konzultací. Od pondělí 12. 4. jsou možné konzultace v počtu až 6 žáků. Tyto konzultace mohou proběhnout pouze na základě domluvy, žáci přichází zadním vchodem, konzultace proběhnou v části školy u tělocvičny a konzultace není podmíněna testováním. Neplánované konzultace jsou možné každé pondělí – od 14:00 do 16:00. V tuto dobu je možné využít konzultace všech pedagogů druhého stupně.

Školní jídelna je nadále v provozu. V jídelně mohou oběd konzumovat pouze žáci, kteří se účastní prezenční výuky, ostatní si musí odnést oběd domů. Výdej obědů žákům na distanční výuce zůstává stejný – 11:00 – 11:30 – u rampy školy. Je možné se domluvit na jiný čas.

Nadále pokračuje online zápis do prvních tříd a do přípravného ročníku.

Věříme, že to společně zvládneme.