21.11.2021, Renata Mojžíšová

Organizace týdne 22. 11. - 26. 11. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,posílám informace k příštímu týdnu.1. V pondělí 22.11. 2021 proběhne testování žáků. Jedná se o screeningové testování antigenními testy. Testování se netýká žáků, jejichž zákonní zástupci nám doložili potvrzení o ukončeném očkování nebo o prodělání nemoci Covid 19 ve lhůtě méně než 180 dní od prvního testu. V případě, že chcete, aby Vaše dítě bylo otestované, i když je očkované nebo v ochranné lhůtě, informujte třídního učitele. Nesouhlas s testováním a dalšími vládními opatřeními není důvodem, aby dítě nechodilo do školy. Je možné si přinést certifikovaný samotest. V pondělí 29.11. proběhne druhé kolo testování. 2. Nadále je nutné, aby žáci měli vlastní roušky, ideálně dvě na den. Stále doporučujeme nosit roušky i během výuky. Není možné dokola poskytovat roušky stejným žákům. 3. Třídní schůzky 25.11. 2021 proběhnou online. Pokud se nemůžete připojit, doporučujeme využít konzultačního odpoledne dne 23.11. 2021 14:00 - 16:00. Schůzku s učiteli si telefonicky dohodněte. Stačí telefonicky zavolat do kanceláře a nahlásit, v kolik hodin a za kým přijdete.4. V pátek proběhne Den prevence. V tento den může na školní hřiště přijít i veřejnost, nechat si změřit své zdravotní hodnoty a přítomen bude i mobilní očkovací tým. Možnost očkování považujte za nabídku, rozhodně se nemusíte obávat, že by kdokoliv očkoval Vaše dítě bez Vaší přítomnosti.Veškeré podrobné informace Vám sdělí Vaši třídní učitelé. V případě dotazů se na ně obraťte. Vedení školy.