25.03.2020, Renata Mojžíšová

Organizace v týdnu od 23. 3. do 27. 3

Vážení rodiče,

pokud nemáte možnost online připojení nebo tisku, je i v dalším týdnu možné vyzvednout si úkoly na další týden u okénka hlavního vchodu do školy, a to v úterý od 10:00 do 14:00 nebo ve středu od 8:00 do 14:00. Je také možné zanechat ve škole již vypracované materiály. Pokud potřebujete práci i z tohoto týdne, nahlaste službě.

Dodržujte, prosím, veškerá nařízení a ke škole choďte pouze v roušce zakrývající dýchací cesty.

Žádost o ošetřovné je možné vyzvednout od pondělí do středy od 8:00 do 14:00. V současné chvíli je stále možné čerpat jen na děti mladší 10 let. V úterý by měl být schválen příspěvek i na děti starší.

Příprava na přijímací zkoušky proběhne ve stejném harmonogramu jako tento týden - přes skype.

O průběhu přijímacích zkoušek zatím MŠMT neinformovalo, až budeme mít informace, ihned je zveřejníme.

Na konci příštího týdne také zveřejníme průběh zápisu do prvních a přípravných tříd.

Ve čtvrtek a v pátek je škola pro veřejnost uzavřena. Pokud Vám chybí heslo do aplikace Bakaláři oslovte třídní učitele svých dětí.

V případě jakékoliv změny Vás budeme informovat.

Děkujeme za spolupráci.