03.04.2020, Renata Mojžíšová

Organizace v týdnu od 30. 3. do 5. 4.

Vážení rodiče,

v příštím týdnu je pro Vás škola k dispozici následovně:

Pondělí – 8:00 – 14:00 (ošetřovné)

Úterý – 8:00 – 14:00 (ošetřovné, výdej nových tištěných materiálů, možnost odevzdání zpracovaných úkolů)

Středa – 8:00 – 14:00 (ošetřovné, výdej nových tištěných materiálů, možnost odevzdání zpracovaných úkolů)

Ve čtvrtek a v pátek je škola pro veřejnost uzavřena. Online příprava pro deváté ročníky bude probíhat ve stejném režimu jako v předchozích týdnech.

Ošetřovné je nyní možné žádat pro děti do 13 let. V případě Vašeho zájmu ho od pondělí můžeme na základě Vaší žádosti zaslat emailem (s elektronickým podpisem). Nárok na ošetřovné mají nově i OSVČ (pro děti ve věku od 6 – 13 let). Žádosti budou přijímat živnostenské úřady.

Od 1. 4. 2020 začneme také přijímat žádosti k zápisu do prvních tříd a přípravných ročníků. O organizaci Vás budeme včas informovat.