07.04.2020, Renata Mojžíšová

Organizace v týdnu od 6. 4. do 12. 4.

Vážení rodiče,

v příštím týdnu nebudeme zadávat žákům žádnou novou práci. Přestože jsou prázdniny až od čtvrtka, dáme jim pauzu celý týden. Samozřejmě pokud by se Vám po učivu stýskalo, klidně můžete učitelům napsat a oni Vám něco zadají, případně jsou tu také nápady a tipy školní družiny.

V příštím týdnu bude probíhat příprava na online výuku, se kterou začneme hned po Velikonocích. Vaši třídní učitelé Vás budou informovat a budeme se snažit Vám i dětem maximálně pomoci. Samozřejmě nezapomene ani na děti, které nemají možnost připojení.

Úřední hodiny ve škole jsou od pondělí do středy od 8:00 do 14:00. V tuto dobu je možné vyřídit žádost o ošetřovné, vyzvednout si školní materiály (starší, nové nebudou), přinést do školy vypracované úkoly.

Děkujeme za Vaši spolupráci. Vedení školy