16.10.2020, Renata Mojžíšová

Organizační informace od 14. 10.

Vážení rodiče,

od zítřejšího dne je dle nařízení vlády škola uzavřena. Dnes děti dostanou pracovní listy na tento týden, příští týden začne online výuka. Budeme postupovat stejně jako na jaře, můžete si zvolit dle svých možností, zda využijete online výuky nebo pracovních listů, které budou připraveny na vrátnici školy, případně je najdete v aplikaci Bakaláři. Tento týden se listy budou vydávat každý den od 8:00 do 14:00. Ve stejnou dobu je můžete i vrátit. V pátek proběhnou první online třídnické hodiny, třídní učitelé Vás budou informovat.

Upozorňujeme, že distanční výuka je povinná a bude hodnocena. Opět se budeme při hodnocení ohlížet zejména na přístup a snahu.

Dle informací MŠMT mají žáci i nadále nárok na dotovanou stravu, umožníme jim tedy obědy ve školní jídelně. Stravování v jídelně se bude věnovat jiný příspěvek.

Věříme, že se brzy potkáme ve škole.

OŠETŘOVNÉ – nově platí, že nemusíte odevzdávat žádost o ošetřovné, ale stačí Vám čestné prohlášení. Pokud chcete, potvrzení Vám samozřejmě vydáme i tak. Obraťte se, prosím na své třídní učitele.

Rodiče žáků na Lipně, ještě chvíli vydržte, diskutujeme s MŠMT. Během hodiny Vám zašleme výsledek diskuze.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.