Zpět
12.11.2021, Karel Hyťha

Otevření školy

Vážení rodiče, milí žáci, 

V pondělí 15.11. se žáci vrací do školy, pokud jim krajská hygienická stanice nenařídila jinak (individuální návrat mají žáci, kteří měli pozitivní test na covid-19). 

Žáci se do školy vrací bez povinnosti testu. Všichni žáci budou povinně nosit roušky ve společných prostorech školy (jídelna, chodby, toalety, šatny). Doporučujeme nošení roušek i během výuky. Každý žák bude vybaven minimálně dvěma rouškami.  

Toalety a společné prostory budou nadále dezinfikovány dvakrát denně. Jednotlivé třídy pak jednou denně. Žáci mají ve škole k dispozici dezinfekci a dezinfekční mýdla, mohou si přinést i vlastní.  

Většina školních akcí je do konce listopadu zrušena. V příštím týdnu nebudou probíhat ani prezenční volnočasové aktivity.  

Třídní schůzky proběhnou online, pro ty, kteří nemají možnost se připojit k internetu proběhne konzultační odpoledne. Veškeré informace se dozvíte v elektronické žákovské knížce a od třídních učitelů svých žáků.  

V pondělí 22.11. proběhne plošné testování žáků a zaměstnanců školy. Podrobně Vás budeme informovat. Vzhledem k tomu, že se bude jednat o plošné testování, nebude se jednat o testy hrazené ze zdravotního pojištění, je tedy možné využít veškeré další státem nabízené testy.  

V případě, že má dítě příznaky respiračního onemocnění, neposílejte ho do školy. Konzultujte příznaky s lékařem, dojděte si na test. V případě, že žák zůstane v příštím týdnu doma, nezapomeňte jej řádně omluvit, případně si vyzvednout úkoly a odevzdat původní pracovní listy.  

Vedení školy