02.03.2023, David Kadlec

Soutěž o Bořeňskou čarodějnici

Ve středu 1. března se v Městském divadle v Bílině konala recitační soutěž Bořeňská čarodějnice, které se zúčastnili i žáci ZŠ Za Chlumem, vítězové školního kola. Zástupce jsme měli ve všech kategoriích. Naši recitároři byli skvělí a obstáli se ctí i ve velké konkurenci ostatních bílinských škol. Podali maximální výkony a užili si své minuty slávy na prknech, která znamenají svět. Za reprezentaci děkujeme všem našim šikovným dětem a srdečně gratulujeme Dominice Peckové, Daniele Juříkové, Kateřině Bělinové, které získaly čestné uznání a postupují do okresního kola. Veliká gratulace a poděkování za výkon patří Michalu Magyárovi a Věrce Křížové, kteří ve své kategorii vyhráli první místo a budou reprezentovat naši školu v okresním kole recitační soutěže.