19.06.2020, Renata Mojžíšová

V říjnu se chystáme na Lipno

Podzim je sice ještě daleko, ale my už nyní připravujeme ozdravný pobyt pro naše žáky, který se bude konat kousek od lipenské přehrady. Dva pobyty proběhnou začátkem října a zúčastní se jich výběr žáků ze čtvrtého a pátého ročníku, dále pak osmého a devátého ročníku. Další dva pobyty pro zbývající ročníky pak proběhnou na stejném místě na jaře 2021.

A co Vaše děti čeká? Pobyt s plnou penzí v krásné krajině Lipenska, program zaměřený na enviromentální výchovu, žáci se seznámí s faunou a flórou Šumavy, navštíví Stezku v korunách stromů, vodní elektrárnu Lipno, okolní lesy a zajedou si na výlet do Českého Krumlova.

Na pobyt škola získala dotaci ze Státního fondu životního prostředí a přispěje jim také město Bílina. Díky tomu se cena šestidenního pobytu bude pohybovat okolo 1000 Kč pro první stupeň a 1600 Kč pro stupeň druhý.

Přihlášky dostanou žáci od svých učitelů první týden v září. Už teď se moc těšíme, jak si to společně užijeme.