03.09.2020, Renata Mojžíšová

Volby do školské rady

Na základě uplynutí funkčního období členů školské rady vyhlašuji v souladu s Volebním řádem školské rady volby členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a za pedagogické pracovníky.

Volby proběhnou dvoukolově, a to za každou skupinu zvlášť. V prvním kole navrhují oprávnění voliči kandidáty na členství. Druhé kolo určí pořadí kandidátů a proběhne tajnou volbou.

Termíny voleb:

1.      kolo – 15. 9. a 16. 9. – od 7:00 do 16:00

2.      kolo – 6. 10. a 7. 10. – od 7:00 do 16:00

V souladu s Volebním řádem školské rady, článku III, odst. 2 jmenuji

Mgr. Brzobohatou Janu, Krišalovou Ilonu, Klainovou Janu a Ing. Lucii Lepšíkovou za členy volební komise.

Volební komise v souladu s volebním řádem koordinuje přípravy, průběh a provedení voleb, zejména po organizačně technické stránce. O průběhu voleb vyhotoví písemný protokol.

V Bílině dne 4. 8. 2020

Mgr. Schneiderová Barbora