01.06.2020, Renata Mojžíšová

Výsledky zápisu do prvních tříd

Vážení rodiče,
v příloze naleznete výsledky zápisu do prvních tříd. Pokud jste zapomněli registrační číslo, je možné se dotázat telefonicky. Všichni žáci, kteří si žádali o přijetí, byli přijati. U některých žáků byl zápis přerušen a čekáme na doporučení odkladu. Nevyplněné kolonky jsou přípravné ročníky, kam bude zápis ukončen 31.5. 2020. Do přípravného ročníku je ještě možné děti přihlásit.
Třídní schůzka zákonných zástupců dětí budoucího prvního ročníku proběhne dne 9.6. 2020  od 16:00 v jídelně školy. Na třídní schůzku se, prosím, dostavte jen jeden zákonný zástupce. Tento den je také možné podepsat a převzít rozhodnutí o přijetí. Je-li to možné, přineste s sebou rodný list dítěte.
Na třídních schůzkách se dozvíte organizaci prvního školního dne, dále informace o družině, školní jídelně, seznámíte se s učiteli prvních tříd a zodpovíme Vám všechny potřebné dotazy.
Žádáme Vás, abyste s sebou nebrali své děti.
Děkujeme a těšíme se na Vás. Vedení školy.