19.12.2021, Renata Mojžíšová

6.C slavila Vánoce

Vánoční besídka jako honba za pokladem? Proč ne.

Děti si nejdříve vylosovaly své číslo. Těch typů, co s číslem podnikneme, bylo opravdu hodně. V 10 hodin jsme se přesunuli na školní hřiště a každý měl za úkol si na pozemku najít svůj vlastní schovaný vánoční balíček. A když 24 dětí, pak i 24 balíčků. Někdo našel za chvilku, někomu to trvalo déle. Každopádně i v té zimě byla sranda.

Ve třídě si děti pak balíčky rozbalily a radovaly se z 3D klíčenky od paní učitelky. Následoval čaj, cukroví a dárečky, které si děti navzájem přinesly. Atmosféra byla příjemná, oddychová a bylo znát, že se děti ze společných hodin, kdy nemusí nic dělat, velmi těšily.

Chci všem svým šesťákům poděkovat za prima páteční předvánoční dopoledne. Také MOC děkuji za krásné dárky, velmi si toho cením.

Přeji všem krásné prožití vánočních svátků, plno veselých a pěkných chvil s těmi, které máte rádi a do dalšího roku mnoho zdraví, sil a energie.

Nina Tölgová