Zpět
30.06.2020, Renata Mojžíšová

9. B - Jak jsme si užili poslední měsíc.......

       I přes komplikace způsobené koronavirem a vládním nařízením byla naše třída 9. B v neustálém kontaktu.

Někteří se již od května pilně připravovali na přijímací zkoušky, které 8. 6. zdárně zvládli a byli přijatí na své vytoužené školy.  Setkávali jsme se na online hodinách nebo si jen tak povídali na sociálních sítích. Svá karanténou zlenivělá těla jsme protáhli na tradiční, letos trochu netradiční, Chlumiádě, kde jsme sice neobsadili žádná z vítězných míst, ale o to větší radost jsme měli ze setkání i s ostatními spolužáky. Předposlední den školy jsme se přišli rozloučit s našimi učiteli, kteří se s námi nazlobili během našich studijních let a snažili se do našich hlav dostat aspoň nějaké vědomosti. Při té příležitosti jsme se oblékli do našich třídních mikin, které byly překvapením pro naši paní učitelku, protože jsme si je dokázali zařídit úplně sami!

   A zítra? Už nás čeká náš opravdu poslední den na této škole.  Na městském úřadě dostaneme vysvědčení a pak už jen slavnostní oběd a hurá do světa……Bude se nám stýskat.