Březen ve 2.C
Hned na začátku března jsme si pochutnali na dobré snídani ve školní jídelně. V hodinách českého jazyka a matematiky jsme využili školní tablety. Zasadili jsme si velikonoční osení a starali se o něj. Vyrobili jsme si na ozdobení zápichy a namalovali vajíčka.
Další články
DUBEN VE 4.C
Novinky 4.CV dubnu jsme každé úterý měli hodinu preventivního programu Škola bez konfliktu. Učili jsme se řešit konfliktní situace ve třídě, zlepšovat vztahy mezi spolužáky, vyjadřovat svoje pozitivní i negativní pocity slovy a pomocí obrázků. Při modelových situacích jsme si zahráli, jak se správně chovat a r…
Přečíst víceBŘEZEN VE 4.C
Novinky 4.CV březnu proběhlo několik projektových dní. 12. března jsme se zúčastnili akce Herní setkání 2. Během tohoto dne jsme si zahráli spoustu zajímavých vzdělávacích her, připomněli jsme si dodržování pravidel fair play. Tento den jsme strávili v učebně robotiky. Ani v březnu jsme nezapomněli na společ…
Přečíst více