Červen ve 2.C
Konec školního roku byl plný zážitků. Na začátku měsíce jsme dokončili plavecký kurz, kde si děti zdokonalily své dovednosti ve vodě. Zúčastnili jsme se Olympiády Mimoňů, kde naši malí sportovci soutěžili v různých disciplínách a ukázali, jak moc jsou šikovní. Nezapomenutelným zážitkem byl i třídní výlet do ZOO v Ústí nad Labem, kde jsme si užili společnou zábavu a dobrodružství. Při výuce jsme používali tablety. Udělali jsme si také čas na relaxaci a odpočinek - piknik na Kyselce s chutnou zmrzlinou. A nakonec, po celém roce usilovné práce, přišel dlouho očekávaný okamžik - rozdávání vysvědčení.
Další články
DUBEN VE 4.C
Novinky 4.CV dubnu jsme každé úterý měli hodinu preventivního programu Škola bez konfliktu. Učili jsme se řešit konfliktní situace ve třídě, zlepšovat vztahy mezi spolužáky, vyjadřovat svoje pozitivní i negativní pocity slovy a pomocí obrázků. Při modelových situacích jsme si zahráli, jak se správně chovat a r…
Přečíst víceBŘEZEN VE 4.C
Novinky 4.CV březnu proběhlo několik projektových dní. 12. března jsme se zúčastnili akce Herní setkání 2. Během tohoto dne jsme si zahráli spoustu zajímavých vzdělávacích her, připomněli jsme si dodržování pravidel fair play. Tento den jsme strávili v učebně robotiky. Ani v březnu jsme nezapomněli na společ…
Přečíst více