11.05.2020, Renata Mojžíšová

Distančně vzdělávaná VII. A

Ještě před pár měsíci jsme vůbec netušili, co distanční výuka znamená. Dnes už to víme velice dobře. Několik týdnů jsme už neseděli ve školních lavicích, několik týdnů jsou našimi novými kamarády počítače a mobilní telefony, několik týdnů jsme závislí na kvalitě připojení, několik týdnů nám náš pan učitel třídní připravuje složky s úkoly u vchodu do školy. Někdo je schopen pracovat samostatně, někdo potřebuje poradit od rodičů. Některé úkoly nás baví, jiným nerozumíme. Někteří se umíme připojit online do výuky a poslouchat výklad našich učitelů. Někteří se připojit neumíme nebo nemůžeme. Není to škola, na jakou jsme zvyklí, ale pořád je to škola. Nejsme dokonalí, ale kdo je? Jsme VII. A.