Duben ve 2.C
Měsíc duben začal jako každý jiný, a to snídaní v klubu Ptáčata, kde si děti pochutnávaly na zdravé snídani. Také jsme pravidelně navštěvovali kurzy plavání, kde se děti učily plaveckým dovednostem a bezpečnému chování ve vodě. Zapojili jsme se do akce "Barbie uklízí Česko", při které děti pomáhaly s úklidem okolí školy. Hodiny prvouky často probíhaly venku, kde děti plnily úkoly a objevovaly přírodu.
Další články
DUBEN VE 4.C
Novinky 4.CV dubnu jsme každé úterý měli hodinu preventivního programu Škola bez konfliktu. Učili jsme se řešit konfliktní situace ve třídě, zlepšovat vztahy mezi spolužáky, vyjadřovat svoje pozitivní i negativní pocity slovy a pomocí obrázků. Při modelových situacích jsme si zahráli, jak se správně chovat a r…
Přečíst víceBŘEZEN VE 4.C
Novinky 4.CV březnu proběhlo několik projektových dní. 12. března jsme se zúčastnili akce Herní setkání 2. Během tohoto dne jsme si zahráli spoustu zajímavých vzdělávacích her, připomněli jsme si dodržování pravidel fair play. Tento den jsme strávili v učebně robotiky. Ani v březnu jsme nezapomněli na společ…
Přečíst více