Zpět
26.05.2024, David Kadlec

Duben ve 2.C

Měsíc duben začal jako každý jiný, a to snídaní v klubu Ptáčata, kde si děti pochutnávaly na zdravé snídani. Také jsme pravidelně navštěvovali kurzy plavání, kde se děti učily plaveckým dovednostem a bezpečnému chování ve vodě. Zapojili jsme se do akce "Barbie uklízí Česko", při které děti pomáhaly s úklidem okolí školy. Hodiny prvouky často probíhaly venku, kde děti plnily úkoly a objevovaly přírodu.