19.05.2020, Renata Mojžíšová

Květnové setkání 9. A

Čas plyne jako voda, již přes dva měsíce se učíme na dálku (nebo se o to alespoň snažíme). A jelikož jsme deváťáci, můžeme od 11. května konečně po dlouhé době navštěvovat naši milovanou školu, třídu, kamarády a učitele. Tedy pouze v omezeném počtu, čase a s dodržováním přísných hygienických pravidel, ale i tak to stojí za to. Společně se připravujeme na přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky, někteří z nás si ještě navíc procvičují znalosti angličtiny. Občas si připadáme, že vůbec nic nevíme a neumíme, ale přesto všichni doufáme, že to zvládneme a postoupíme v našich životech do dalšího levelu. Chybí nám spolužáci, kteří nyní do školy nechodí, ale těšíme se na plánovaný společný oběd a slavnostní předávání vysvědčení, kde bychom se mohli sejít v kompletní sestavě. Snad se bude situace i nadále vyvíjet příznivě a my si budeme moci užít ještě pár posledních společně strávených chvil, než se rozejdeme na prázdniny a poté do našich nových škol.

Všem přejeme krásné dny plné pohody a hlavně pevné zdraví.