21.06.2020, Renata Mojžíšová

Na Chlumiádě se VII. A neztratila!

V pátek 19. 6. 2020 se na našem školním hřišti uskutečnil další ročník CHLUMIÁDY.  Již tradičně bylo připraveno několik stanovišť, na kterých žáci prokázali svoji aktuální sportovní formu (běh, střelba z luku, překážková dráha), ale i postřeh (Ubongo) a smysl pro humor (taneční podložka). I naše třída, byť v omezené sestavě, se zúčastnila této tradiční akce. Složení týmu bylo následující: Honza, Kuba, Tomáš + nehrající kouč (třídní učitel). Na stupně vítězů jsme nedosáhli, ale dobře víme, že „není důležité zvítězit, ale zúčastnit se“! Na druhou stranu jsme byli suverénně jediná skupinka, která prodiskutovala pád Berlínské zdi, konstrukci tanku T-34, asijskou část Ruska a mnoho dalších důležitých i méně důležitých věcí.