Prosinec ve 2.C
V prosinci nás navštívil Mikuláš, andělé a čerti. Všichni jsme byli hodní a dostali jsme sladký balíček. Účastnili jsme se Vánočního jarmarku, kde jsme prodávali naše upečené perníčky. Byli jsme si zabruslit na zimním stadionu. Jako každý měsíc, pochutnali jsme si na výborné snídani ve školní jídelně. Před prázdninami jsme si udělali třídní besídku, pochutnali jsme si na cukroví, podívali jsme se na pohádku a rozdali si dárečky.
Další články
DUBEN VE 4.C
Novinky 4.CV dubnu jsme každé úterý měli hodinu preventivního programu Škola bez konfliktu. Učili jsme se řešit konfliktní situace ve třídě, zlepšovat vztahy mezi spolužáky, vyjadřovat svoje pozitivní i negativní pocity slovy a pomocí obrázků. Při modelových situacích jsme si zahráli, jak se správně chovat a r…
Přečíst víceBŘEZEN VE 4.C
Novinky 4.CV březnu proběhlo několik projektových dní. 12. března jsme se zúčastnili akce Herní setkání 2. Během tohoto dne jsme si zahráli spoustu zajímavých vzdělávacích her, připomněli jsme si dodržování pravidel fair play. Tento den jsme strávili v učebně robotiky. Ani v březnu jsme nezapomněli na společ…
Přečíst více