Zpět
08.02.2024, David Kadlec

Prosinec ve 2.C

V prosinci nás navštívil Mikuláš, andělé a čerti. Všichni jsme byli hodní a dostali jsme sladký balíček. Účastnili jsme se Vánočního jarmarku, kde jsme prodávali naše upečené perníčky. Byli jsme si zabruslit na zimním stadionu. Jako každý měsíc, pochutnali jsme si na výborné snídani ve školní jídelně. Před prázdninami jsme si udělali třídní besídku, pochutnali jsme si na cukroví, podívali jsme se na pohádku a rozdali si dárečky.