Zpět
25.03.2024, David Kadlec

Únor ve 2.C

V únoru se někteří žáci zúčastnili recitační soutěže. Pochutnali jsme si jako vždy na dobré snídani. Účastnili jsme se Plesového dne, kdy jsme si dokonce mohli o velké přestávce zatančit. Oslavili jsme společně Den svatého Valentýna. Užili jsme si jarní prázdniny a byli jsme si zabruslit na zimním stadionu.