26.01.2020, Renata Mojžíšová

V 9.A se nenudíme

Ačkoli nám již začal rok 2020, vrátíme se ještě na skok do roku minulého. V pátek 20.12.2019 jsme si ve třídě užili vánoční besídku s bohatou nadílkou, koledami a ochutnávkou domácího cukroví. Nezapomněli jsme se vyfotit u vánočního stromku, popřáli jsme si krásné svátky a rozešli se domů na zasloužené, tentokrát velmi dlouhé volno.

V úterý 14.1. se žáci 9.A společně s ostatními deváťáky vypravili na exkurzi na střední školu Educhem v Meziboří. Prohlédli si školu a vyzkoušeli si několik chemických pokusů. Exkurze se většině z nich moc líbila.

V pátek 24.1. jsme si v rámci projektu "Pyžamový den" výuku trochu odlehčili a první hodinu strávili společně ve třídě. Pustili jsme si hudbu určenou k ranní meditaci a získání energie, povídali si a posnídali. Kdo chtěl, mohl v pyžamu či županu zůstat celý den.