Zpět

Novinky 1.A

SPORTUJEME A TVOŘÍME V 1. A

Novinky 1.A

Úterý06.04.2021 Jaro je sice tu, ale počasí zatím jarně nevypadá. Ale my se doma nenudíme! Když je ošklivo, tak tvoříme, když se vyčasí, jdeme si zasportovat. Paní učitelka si pro nás připravuje všestranné úkoly, abychom nezaháleli. Doufáme, že i vy nesedíte jenom doma!

Přečíst více

1. A - BLÍŽÍ SE VELIKONOCE

Novinky 1.A

Středa24.03.2021 Velikonoce jsou za dveřmi, ale letos budou opět v jiné podobě. Žádné průvody koledníků ani hodování. Ale nás to neodradilo a pustili jsme se s chutí do velikonočního tvoření. Je jen škoda, že ne všichni se do tvorby zapojili. Jsme sice pořád jen prvňáci, ale naše obrázky vás jistě potěší.  VŠEM TED…

Přečíst více

1. A - BŘEZEN - ZA KAMNA VLEZEM?

Novinky 1.A

Středa03.03.2021 Tak je tu konečně první jarní měsíc. Je jen škoda, že nám přinesl opět uzavření škol. Naše třída osiřela, ale i tak je veselá. Čekají zde na nás naši kamarádi klauni, kteří vnesli do třídy barvy a úsměv. Těšíme se, až se s nimi opět uvidíme. Všem přejeme sluníčkové jarní dny ve zdraví!

Přečíst více

1. A - ZDRAVÁ STRAVA

Novinky 1.A

Čtvrtek18.02.2021 V hodinách prvouky jsme si povídali o tom, co bychom měli jíst a pít a tím chránit naše tělo před nemocemi. Děti se úkolu zhostily velmi svědomitě a připravily i zdravý talíř. Doufejme, že se budou snažit poučit i své rodiče. To by bylo fajn!

Přečíst více

1. A - PRVNÍ POMOC

Novinky 1.A

Čtvrtek11.02.2021 Venku mrzne a všude číhá nebezpečí úrazů. Rozhodli jsme se, že si v hodinách prvouky zahrajeme na záchranáře. Donesli jsme si obvazový materiál a s chutí jsme se pustili do práce. Sice nejsme profesionálové, ale o to více jsme se snažili a výuku si užili. Bylo to fajn a určitě bychom si s menším por…

Přečíst více

ZIMA - 1.A

Novinky 1.A

Čtvrtek04.02.2021 Zima se sice blíží ke svému  konci, ale my prvňáci ji ve třídě stále máme. S paní učitelkou jsme se snažili vytvořit zimní obrázky, které zdobí naši třídu. Podívejte se, jak jsme šikovní!

Přečíst více

PRACOVNÍ ČINNOSTI 1. A

Novinky 1.A

Čtvrtek21.01.2021 Dnešní pracovní činnosti jsme si opravdu užili. Poprvé jsme pracovali se stavebnicí Seva. Mnozí z nás byli opravdu šikovní a fotky to mohou dokázat. Už se těšíme, až si opět zdokonalíme naše stavitelské schopnosti!

Přečíst více

1. A - VÁNOCE SE BLÍŽÍ

Novinky 1.A

Čtvrtek10.12.2020 Žáci 1.A si připravili malý vánoční pozdrav, který byl natočený a bude umístěný na facebooku naší školy. Děti sice nemohly zpívat a vše bylo na playback, ale vše vypadá věrohodně. Proto přejeme všem KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY PLNÉ POHODY!

Přečíst více

Mikuláš, ztratil plášť ...

Novinky 1.A

Neděle06.12.2020 Nebojte se, nic neztratil. A ani nezapomněl dorazit do 1.A. Sice online, ale i tak jsme si ho užili. Byl to vlastně náš první školní Mikuláš, čert a anděl. A jestli se někdo bál? To se musíte zeptat dětí. Každý žáček obdržel malý balíček ve zdravém stylu. A my doufáme, že příští Mikuláš už dorazí př…

Přečíst více

1. A - KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!

Novinky 1.A

Neděle15.11.2020 Děti z 1.A se opravdu nenudí. Nejen že si plní své školní povinnosti, ale také tvoří a vyrábí. Jsou super!

Přečíst více
Přejít na stránku: 1