Zpět

Novinky 1.A

1. A - VÁNOCE SE BLÍŽÍ

Novinky 1.A

Čtvrtek10.12.2020 Žáci 1.A si připravili malý vánoční pozdrav, který byl natočený a bude umístěný na facebooku naší školy. Děti sice nemohly zpívat a vše bylo na playback, ale vše vypadá věrohodně. Proto přejeme všem KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY PLNÉ POHODY!

Přečíst více

Mikuláš, ztratil plášť ...

Novinky 1.A

Neděle06.12.2020 Nebojte se, nic neztratil. A ani nezapomněl dorazit do 1.A. Sice online, ale i tak jsme si ho užili. Byl to vlastně náš první školní Mikuláš, čert a anděl. A jestli se někdo bál? To se musíte zeptat dětí. Každý žáček obdržel malý balíček ve zdravém stylu. A my doufáme, že příští Mikuláš už dorazí př…

Přečíst více

1. A - KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!

Novinky 1.A

Neděle15.11.2020 Děti z 1.A se opravdu nenudí. Nejen že si plní své školní povinnosti, ale také tvoří a vyrábí. Jsou super!

Přečíst více

1. A -Podzim v plném proudu!

Novinky 1.A

Středa11.11.2020 Děti z 1.A jsou opravdu tvůrčí a já je musím moc pochválit. Je pravda, že se snaží pouze některé, ale jejich výtvory jsou moc pěkné. Jen tak dál!

Přečíst více

1. A - PODZIMNÍ TVOŘENÍ

Novinky 1.A

Středa04.11.2020 Je podzim a některé děti využily jeho plody k tvoření. Musím je moc pochválit a poděkovat i rodičům, že dětem toto období zpříjemnili nejen učením, ale i tvořením. Hlavně vás všechny prosím - ČTĚTE, PIŠTE A POČÍTEJTE! Držím vám palce!!! Vaše třídní učitelka

Přečíst více

1. A - DISTANČNÍ VÝUKA

Novinky 1.A

Čtvrtek15.10.2020 Milí rodiče a děti, chci vás poprosit, abyste vytrvali a procvičovali to, co už umíme. Vím, že je to náročné, ale po návratu vše s žáky procvičím. Držím vám palce a přeji pevné nervy!!  Vaše třídní učitelka

Přečíst více

PODZIM

Novinky 1.A

Neděle11.10.2020 Podzim je v plném proudu a děti se pustily do výroby a tvorby podzimních obrázků a Podzimníčků. Jak se jim dařilo, můžete posoudit na přiložených fotografiích.

Přečíst více

1.A PŘI PRÁCI

Novinky 1.A

Neděle11.10.2020 Je vidět, že děti se snaží stát vzornými školáky. Z fotografií je zřejmé, jak žáci pracují s nasazením a zaujetím. Doufám, že jim to vydrží a já jim držím palce.

Přečíst více

1. A - MOTIVAČNÍ OBĚD

Novinky 1.A

Úterý06.10.2020 V rámci pracovních činností jsme se vypravili do naší krásné a nové jídelny. K obědu jsme si vybrali svíčkovou s knedlíkem. Byla výborná a všichni jsme si pochutnali. Také jsme si připomněli zásady správného stolování a chování u stolu. Určitě si oběd někdy zopakujeme.

Přečíst více

1. A - ODBORNÍK VE VÝUCE

Novinky 1.A

Neděle04.10.2020 V hodině tělesné výchovy nás navštívila rehabilitační sestra, která nám ukázala cviky, jenž prospívají našim zádům. Aby nás záda nebolela, budeme si cviky opakovat a zdokonalovat společně s paní učitelkou. 

Přečíst více
Přejít na stránku: 1