Zpět

Novinky 1.A

ÚNOR v 1.A - BRUSLENÍ

Novinky 1.A

Středa15.02.2023 Hned na začátku února jsme se opět vydali na zimní stadion v Bílině na lekci bruslení s panem trenérem. Na ledě už jsme byli o něco zkušenější než minule a společně jsme si užívali sportu, zábavy a nových zážitků. 

Přečíst více

LEDEN v 1.A

Novinky 1.A

Středa15.02.2023 Žáci devátých tříd si pro nás připravili představení ve vlastnoručně vyrobeném stínovém divadle. Shlédli jsme dvě pohádky - O Popelce a O Červené Karkulce a obě se nám moc líbily. Oceňujeme super nápad a moc děkujeme nejstarším spolužákům.

Přečíst více

LISTOPAD v 1.A

Novinky 1.A

Úterý29.11.2022 Listopad se u nás vedl ve sportovním duchu. Společně jsme se poprvé vydali do Domu dětí a mládeže na hodinu Jumpingu. Skákání na trampolínkách do hudby všechny moc bavilo a brzy jistě vyrazíme znovu. Také jsme začali chodit na bruslení. Většina z nás stála na ledě poprvé, ale již po druhé lekci jsou…

Přečíst více

ŘÍJEN v 1.A

Novinky 1.A

Úterý01.11.2022 V pondělí 31.10. se naše třída přidala k oslavám Halloweenu. Ráno jsme si povídali o původu a tradicích svátku z anglicky mluvících zemí. V matematice jsme hledali a počítali tradiční halloweenské obrázky. V angličtině jsme se je pak učili pojmenovat. Někteří z nás dorazili v maskách a strašidelných…

Přečíst více

ZÁŘÍ V 1.A

Novinky 1.A

Pátek23.09.2022 V září jsme se stali prvňáčky, poznávali školu a učili se každodennímu režimu. V pátek 23. září jsme se vydali na náš první společný výlet. Zúčastnili jsme se akce Pohádkové atletění v Pohádkovém lese. Sportovní den se nám velmi líbil a už se těšíme na další společné zážitky.

Přečíst více
Přejít na stránku: 1