Školou prošel Mikuláš

Pátek20.12.2019 Ve čtvrtek 5. prosince do naší třídy zavítal Mikuláš s čertem a andělem. Mikulášská nadílka nás velmi potěšila.

Listopad v 1.A

Úterý26.11.2019 I my prvňáčci jsme si připomněli v rámci projektového dne 30. výročí sametové revoluce.

Říjen v 1.A

Úterý29.10.2019 V prvouce jsme se učili o ovoci a zelenině. Z domova si děti přinesly plno různých druhů. Poznávaly je a třídily do správných skupin. Nejvíce se jim líbila ochutnávka, po ovoci a zelenině se během chvilky jen zaprášilo.

Září v 1.A

Úterý01.10.2019 V pondělí 2. září 2019 jsme poprvé usedli do školních lavic a stali se z nás školáci. Než jsme se rozkoukali, už nás čekaly zajímavé akce. Na školním hřišti proběhla olympiáda a na hřišti na Kyselce jsme se byli podívat na přehlídku dravců. Během září jsme se seznamovali s novým prostředím a zvykali…