Zpět

Novinky 1.A

V 1.A se provádí stavební práce

Novinky 1.A

Úterý29.03.2022 Za odbornéo dohledu paní učitelky Svítkové žáci prováděli v hodině pracovních činností montáž a demontáž stavebnice. Vytvořili několik hezkých a povedených staveb. Práci si velmi užili a za svůj pracovní výkon byli odměněni jedničkami.

Přečíst více

1.A bruslí

Novinky 1.A

Pondělí28.02.2022 Poslední den v únoru měli žáci možnost vyzkoušet si bruslení na ledě. Během vyučování se vydali na zimní stadion v Bílině, kde na žáky čekal pan učitel a celou hodinu s nimi hrál různé hry na seznámení s ledem. Žáci si bruslení užili a nedošlo ani k žádnému úrazu.

Přečíst více

Skupinová práce v 1.A

Novinky 1.A

Neděle27.02.2022 V 1.A jsme poprvé vyzkoušeli, jaké to je pracovat ve skupině. Při hodině VV, jsme měli za úkol vybarvit vodovými barvami draka. Práce nás celkem bavila, i když byly malé neshody. I tak všechny skupiny svou práci zdárně dokončily a těší se na další.

Přečíst více

1.A opět na obědě

Novinky 1.A

Středa29.12.2021 Ještě než nám začali Vánoční prázdniny, vydali jsme se na společný oběd do školní jídelny. Tentokrát jsme měli k obědu boršč a rizoto s kuřecím masem. Všem jídlo velmi chutnalo. Někteří si i užili společenský koutek.

Přečíst více

1.A hledá poklad

Novinky 1.A

Středa29.12.2021 Poslední školní den v tomto roce jsme strávili hledáním pokladu. Pan učitel Nechvátal připravil pro žáky úkoly, které museli společně vyřešit. Museli jsme zapřemýšlet, kde ve škole je tělocvična, šatna. Dále jsme skládali obrázky, na kterých byl tajný kód. Největší akcí bylo pexeso, kde jsme museli …

Přečíst více

Den s prevencí v 1.A

Novinky 1.A

Neděle05.12.2021 V rámci Dne s prevencí se naše třída byla podívat na školním hřišti. Tam stálo hasičské auto a páni hasiči dovolili žákům vylézt a sednou si do něj. Také si prohlédli, co všechno musí hasiči v autě vozit a co nosí na zádech v zakouřených prostorech při požáru. Jeden z hasičů také pustil sirénu. Všic…

Přečíst více

1.A navštívili čerti, andělé a Mikuláš

Novinky 1.A

Neděle05.12.2021 V pátek 3. prosince naší třídu navštívil Mikuláš, čerti a andělé. Některé děti měli po prvním setkání z čertů hrůzu a báli se jich. Když však pronesli básničku nebo zazívali písničku, Mikuláš je obdaroval dárečky. Nakonec si čerti nikoho do pekla neodvedli a i největší ,,zlobidlo" nám vrátili zpět.

Přečíst více

1.A šla na procházku k nové učebně

Novinky 1.A

Pondělí08.11.2021 Na konci září, než se oficiálně otevřela enviromentální učebna na Radovesické výsypce, šli jsme s žáky projít do přírody a načerpat tak trochu sil. Viděli jsme zatím jen průběh stavebních prací. To nás neodradilo a tak jsme šli o kousek dál, podívat se na chovný rybník nedaleko učebny. Prohlédli jsm…

Přečíst více

Sportovní olympiáda v 1. A

Novinky 1.A

Pondělí08.11.2021 27. září se naše třída sešla na školním hřišti s ostatními prvními třídami a přípravkou, kde soutěžili o putovní pohár. Měli za úkol projít několika stanovištěmi a získat tak co nejlepší výkon. Disciplíny byly např. skok přes překážky, skok z místa, skákání v pytli, slalom s míčkem, hod na koš, stře…

Přečíst více

Den s energií v 1.A

Novinky 1.A

Pondělí08.11.2021 Dne 21. září se naše třída vydala na Mírové náměstí, kde byl program Den s energií. Žáci si mohli vyzkoušet střílení z Nerfky, hod na cíl, ražení mincí a nakonec se pohoupat v houpačce. Po splnění úkolů žáci dostali malý dáreček.

Přečíst více
Přejít na stránku: 1