Zpět

Novinky 2.A

1.A V ZOOPARKU

Novinky 2.A

Neděle27.06.2021 Náš školní výlet začal jízdou vlakem. Mnozí z nás jeli vlakem poprvé, a proto jsme si jízdu řádně užili. V Zooparku jsme si prohlédli výběhy se zvířátky, zařádili si na dětském hřišti a nakoupili si dobroty nebo pamětní mince. I když nás zastihl déšť, výlet jsme si všichni užili a domů se vrátili pl…

Přečíst více

1. A V POHYBU

Novinky 2.A

Pondělí21.06.2021 Děti z 1.A mají rády pohyb a účastní se různých aktivit. Sportovat nemusíme jenom v tělocvičně nebo na školním hřišti. Určitě jsou i jiné možnosti. 

Přečíst více

PRÁCE S TABLETY V 1. A

Novinky 2.A

Pondělí17.05.2021 12.5. jsme si zkoušeli pracovat s využitím tabletů. Byla to náročná práce, ale nakonec jsme se všichni prokousali dlouhou cestou k cíli. Už se těšíme na další zapojení tabletů do výuky.

Přečíst více

PĚSTUJEME KYTIČKY V 1. A

Novinky 2.A

Pondělí17.05.2021 V hodině pracovních činností jsme si vyseli semínka lichořeřišnice nízké do květináčů. Postupovali jsme podle rad paní učitelky. Nyní nám nezbývá nic jiného, než být trpěliví a pravidelně semínka zalévat. Snad se někomu zadaří a bude mít úspěch v podobě vzrosté kytičky.

Přečíst více

1. A - MATEMATIKA NA HŘIŠTI

Novinky 2.A

Neděle02.05.2021 Na výuku matematiky jsme vyrazili na hřiště vybaveni metrem - měřidlem délky. Měřili jsme různé vzdálenosti a zjistili jsme, že to pro nás není žádná hračka. Pracovali jsme ve dvojici a důležitá byla spolupráce. Sluníčko svítilo a matematika venku byla fajn!

Přečíst více

1. A - FILIPOJAKUBSKÁ NOC

Novinky 2.A

Neděle02.05.2021 V pátek 30.4. se konala příprava na slet čarodějnic. Dozvěděli jsme se, co znamená sabat a jak probíhá čarodějnický slet. Jednu čarodějnici jsme také objevili v Pohádkovém lese v Bílině. Jen doufáme, že čarodějnice nikoho z vás neodnesli!

Přečíst více

SPORTUJEME A TVOŘÍME V 1. A

Novinky 2.A

Úterý06.04.2021 Jaro je sice tu, ale počasí zatím jarně nevypadá. Ale my se doma nenudíme! Když je ošklivo, tak tvoříme, když se vyčasí, jdeme si zasportovat. Paní učitelka si pro nás připravuje všestranné úkoly, abychom nezaháleli. Doufáme, že i vy nesedíte jenom doma!

Přečíst více

1. A - BLÍŽÍ SE VELIKONOCE

Novinky 2.A

Středa24.03.2021 Velikonoce jsou za dveřmi, ale letos budou opět v jiné podobě. Žádné průvody koledníků ani hodování. Ale nás to neodradilo a pustili jsme se s chutí do velikonočního tvoření. Je jen škoda, že ne všichni se do tvorby zapojili. Jsme sice pořád jen prvňáci, ale naše obrázky vás jistě potěší.  VŠEM TED…

Přečíst více

1. A - BŘEZEN - ZA KAMNA VLEZEM?

Novinky 2.A

Středa03.03.2021 Tak je tu konečně první jarní měsíc. Je jen škoda, že nám přinesl opět uzavření škol. Naše třída osiřela, ale i tak je veselá. Čekají zde na nás naši kamarádi klauni, kteří vnesli do třídy barvy a úsměv. Těšíme se, až se s nimi opět uvidíme. Všem přejeme sluníčkové jarní dny ve zdraví!

Přečíst více

1. A - ZDRAVÁ STRAVA

Novinky 2.A

Čtvrtek18.02.2021 V hodinách prvouky jsme si povídali o tom, co bychom měli jíst a pít a tím chránit naše tělo před nemocemi. Děti se úkolu zhostily velmi svědomitě a připravily i zdravý talíř. Doufejme, že se budou snažit poučit i své rodiče. To by bylo fajn!

Přečíst více
Přejít na stránku: 13