Zpět
30.04.2026, David Kadlec

DEN ZEMĚ A 2.A

Ve středu 22. 4. se žáci na jeden den proměnili v ekology, badatele a umělce, aby společně oslavili Den Země. Cílem projektového dne nebylo jen sezení v lavicích, ale i především pochopení, že i malé činy mohou mít velký dopad na náš svět. První hodinu byli žáci ve třídě a hodina byla pojata jako motivační a žáci si povídali s třídní učitelkou o vzniku Země. Na dvě hodiny pak vyšli na školní hřiště, kde pro ně byla připravena stanoviště a žáci plnili zadané úkoly. Poslední hodinu se vrátili zpět do třídy a zde dokončili výtvarnou práci, udělali pár společných fotek a zhodnotili jsme společně projektový den. Už teď se těšíme na další společnou akci.