VÝZVA JDE DO FINÁLE VE 2.A

Čtvrtek25.11.2021 Tak už nám zbývá jen pár dní do konce listopadu. Je jen škoda, že listopadové výzvy se účastnili stále stejní žáci. Chci jim i rodičům moc poděkovat za fotky a za zapojení do naší hry!

LISTOPAD SE BLÍŽÍ DO FINÁLE I VE 2.A

Čtvrtek25.11.2021 Přikládám další fotky, které se týkají naší LISTOPADOVÉ VÝZVY. Kdo se stane vítězem?

ŽÁCI V 2.A A LISTOPADOVÁ VÝZVA

Pátek12.11.2021 Někteří žáci i rodiče se s elánem zapojili do naší listopadové výzvy. Proto jsem se rozhodla, že žák, který splní nejvíce výzev, bude odměněn. Kdo to tedy bude? Tak s chutí do toho!!!

LISTOPADOVÁ VÝZVA PRO 2.A

Středa03.11.2021 Covid opět udeřil a děti musí být doma. Pro zpestření listopadu mají plnit různé úkoly. Někteří žáci si opravdu pospíšili a už poslali první fotky. Moc je chválím! Jen doufám, že se do konce listopadu ozvou i ostatní děti!!! Předem moc děkuji! Vaše tř. uč. Jitka Pilná

HALLOWEEN VE 2.A

Neděle24.10.2021 Páteční den jsme si krásně užili. Soutěže, tanec, angličtina, rýsování, skládání, tvoření a další informace spojené s tímto svátkem. Naše třída je prostě fajn!!!!

TĚLESNÁ VÝCHOVA V 2.A

Pátek15.10.2021 Tělocvik je náš oblíbený předmět - rádi si zasoutěžíme, zaběháme i zacvičíme s různými pomůckami. V září i říjnu jsme se věnovali atletice. Bylo fajn, že na TV dorazil pan učitel - student vysoké školy, obor tělesná výchova. Snažil se nám vysvětlit základy a techniku při hodu do dálky, skoku z místa…

PLANETÁRIUM MOST - 2.A

Středa29.09.2021 27.9. se naše třída vypravila za poznáváním vesmíru do Mostu. Akce proběhla v knihovně, kde jsme se dozvěděli, co to jsou souhvězdí, a která z nich můžeme pozorovat na podzimní obloze. Vyprávění bylo doplněno promítáním a fotky jsou toho důkazem.

PODZIM S 2.A

Neděle26.09.2021 Tak už je tu a naše třída vyrazila na první podzimní vycházku. Prošli jsme Pohádkový les a Bezovku. Všude jsme narazili na první známky podzimu. Nejhezčí ale bude, až se stromy obléknou do barevných kabátků. Pak si vycházku jistě zopakujeme.