Zpět

Novinky 2.A

VÝZVA JDE DO FINÁLE VE 2.A

Novinky 2.A

Čtvrtek25.11.2021 Tak už nám zbývá jen pár dní do konce listopadu. Je jen škoda, že listopadové výzvy se účastnili stále stejní žáci. Chci jim i rodičům moc poděkovat za fotky a za zapojení do naší hry!

Přečíst více

LISTOPAD SE BLÍŽÍ DO FINÁLE I VE 2.A

Novinky 2.A

Čtvrtek25.11.2021 Přikládám další fotky, které se týkají naší LISTOPADOVÉ VÝZVY. Kdo se stane vítězem?

Přečíst více

ŽÁCI V 2.A A LISTOPADOVÁ VÝZVA

Novinky 2.A

Pátek12.11.2021 Někteří žáci i rodiče se s elánem zapojili do naší listopadové výzvy. Proto jsem se rozhodla, že žák, který splní nejvíce výzev, bude odměněn. Kdo to tedy bude? Tak s chutí do toho!!!

Přečíst více

LISTOPADOVÁ VÝZVA PRO 2.A

Novinky 2.A

Středa03.11.2021 Covid opět udeřil a děti musí být doma. Pro zpestření listopadu mají plnit různé úkoly. Někteří žáci si opravdu pospíšili a už poslali první fotky. Moc je chválím! Jen doufám, že se do konce listopadu ozvou i ostatní děti!!! Předem moc děkuji! Vaše tř. uč. Jitka Pilná

Přečíst více

HALLOWEEN VE 2.A

Novinky 2.A

Neděle24.10.2021 Páteční den jsme si krásně užili. Soutěže, tanec, angličtina, rýsování, skládání, tvoření a další informace spojené s tímto svátkem. Naše třída je prostě fajn!!!!

Přečíst více

TĚLESNÁ VÝCHOVA V 2.A

Novinky 2.A

Pátek15.10.2021 Tělocvik je náš oblíbený předmět - rádi si zasoutěžíme, zaběháme i zacvičíme s různými pomůckami. V září i říjnu jsme se věnovali atletice. Bylo fajn, že na TV dorazil pan učitel - student vysoké školy, obor tělesná výchova. Snažil se nám vysvětlit základy a techniku při hodu do dálky, skoku z místa…

Přečíst více

PLANETÁRIUM MOST - 2.A

Novinky 2.A

Středa29.09.2021 27.9. se naše třída vypravila za poznáváním vesmíru do Mostu. Akce proběhla v knihovně, kde jsme se dozvěděli, co to jsou souhvězdí, a která z nich můžeme pozorovat na podzimní obloze. Vyprávění bylo doplněno promítáním a fotky jsou toho důkazem.

Přečíst více

PODZIM S 2.A

Novinky 2.A

Neděle26.09.2021 Tak už je tu a naše třída vyrazila na první podzimní vycházku. Prošli jsme Pohádkový les a Bezovku. Všude jsme narazili na první známky podzimu. Nejhezčí ale bude, až se stromy obléknou do barevných kabátků. Pak si vycházku jistě zopakujeme.

Přečíst více
Přejít na stránku: 1