Zpět
18.05.2026, David Kadlec

Duben ve 2.C

Duben byl pro naši třídu plný zážitků a dobrodružství. 14. dubna jsem se vydali do kina na zombíkovskou pohádku Noc v zoo. Představení děti zaujalo nejen humorem, ale i napínavým příběhem ze zoologické zahrady. 

Hned následující týden jsme oslavili Den Země projektovým dne. Povídali jsem si o přírodě, ochraně životního prostředí a o tom, jak můžeme planetě pomáhat i malými každodenními činy. Děti pracovaly na tematických úkolech, zapojily se do aktivit venku a ukázaly, že jim na přírodě opravdu záleží. 

Už teď se těšíme na květen, který nám přinese nové společné zážitky.