Zpět
02.02.2026, David Kadlec

Pololetní vysvědčení ve 2.C

Ve čtvrtek 29. 1. 2026 si žáci převzali pololetní vysvědčení, které bylo shrnutím jejich práce a snahy v uplynulém pololetí. V pátek na ně čekají pololetní prázdniny, během nichž si mohou odpočinout a načerpat nové síly.

V pondělí se pak společně vrátíme do školy, zhodnotíme uplynulé pololetí a s dobrou náladou vykročíme do prvního dne druhého pololetí, který si společně užijeme.

Přejeme všem žákům krásné pololetní prázdniny a úspěšný start do další části školního roku.