Pololetní vysvědčení ve 2.C
Ve čtvrtek 29. 1. 2026 si žáci převzali pololetní vysvědčení, které bylo shrnutím jejich práce a snahy v uplynulém pololetí. V pátek na ně čekají pololetní prázdniny, během nichž si mohou odpočinout a načerpat nové síly.
V pondělí se pak společně vrátíme do školy, zhodnotíme uplynulé pololetí a s dobrou náladou vykročíme do prvního dne druhého pololetí, který si společně užijeme.
Přejeme všem žákům krásné pololetní prázdniny a úspěšný start do další části školního roku.
Další články
Duben ve 2.C
Novinky 2.CDuben byl pro naši třídu plný zážitků a dobrodružství. 14. dubna jsem se vydali do kina na zombíkovskou pohádku Noc v zoo. Představení děti zaujalo nejen humorem, ale i napínavým příběhem ze zoologické zahrady. Hned následující týden jsme oslavili Den Země projektovým dne. Povídali jsem si o příro…
Přečíst víceNáš březen ve 2.C
Novinky 2.CMěsíc březen byl u nás opravdu pestrý a plný zajímavých projektových dnů. Dne 21. března jsme společně přivítali příchod jara a připomněli si, co toto období pro přírodu i nás znamená. Na tuto událost jsme navázali 25. března tradičním vynášením Morany, kdy děti symbolicky vyprovodily zimu a přivíta…
Přečíst více