Zpět
02.02.2026, David Kadlec

Recitační soutěž ve 2.C

Dne 28. ledna se na naší škole uskutečnilo školní kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnily také žákyně třídy 2. C. Třídu reprezentovaly tři recitátorky, které si zvolily básně od Františka Hrubína.

Všechny dívky předvedly velmi pěkné výkony, projevily odvahu vystoupit před publikem a dokázaly pracovat s hlasem i přednesem textu. Jejich snaha byla oceněna nejen potleskem, ale také krásným umístěním – jedna z recitátorek získala 3. místo a pokračuje do městského kola.

Děkujeme všem zúčastněným za reprezentaci třídy a gratulujeme k dosaženému úspěchu.