Recitační soutěž ve 2.C
Dne 28. ledna se na naší škole uskutečnilo školní kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnily také žákyně třídy 2. C. Třídu reprezentovaly tři recitátorky, které si zvolily básně od Františka Hrubína.
Všechny dívky předvedly velmi pěkné výkony, projevily odvahu vystoupit před publikem a dokázaly pracovat s hlasem i přednesem textu. Jejich snaha byla oceněna nejen potleskem, ale také krásným umístěním – jedna z recitátorek získala 3. místo a pokračuje do městského kola.
Děkujeme všem zúčastněným za reprezentaci třídy a gratulujeme k dosaženému úspěchu.
Další články
Duben ve 2.C
Novinky 2.CDuben byl pro naši třídu plný zážitků a dobrodružství. 14. dubna jsem se vydali do kina na zombíkovskou pohádku Noc v zoo. Představení děti zaujalo nejen humorem, ale i napínavým příběhem ze zoologické zahrady. Hned následující týden jsme oslavili Den Země projektovým dne. Povídali jsem si o příro…
Přečíst víceNáš březen ve 2.C
Novinky 2.CMěsíc březen byl u nás opravdu pestrý a plný zajímavých projektových dnů. Dne 21. března jsme společně přivítali příchod jara a připomněli si, co toto období pro přírodu i nás znamená. Na tuto událost jsme navázali 25. března tradičním vynášením Morany, kdy děti symbolicky vyprovodily zimu a přivíta…
Přečíst více