Duben ve 3.A

Čtvrtek25.04.2024 V dubnu jsme vyrazili do Teplic na otevřený trénink "A" týmu FK Teplice. Děti si nechaly na obličej namalovat znak FK Teplice. Poté se vyfotily s gepardicí Jane. Fanoušci Teplic je naučili pořádně fandit. Na závěr si také děti nechaly podepsat hráče FK Teplice na připravené kartičky, do památníčků n…

Únor ve 3.A

Čtvrtek11.04.2024 Během února jsme se zúčastnili v hojné míře plesového dne, který se líbil především děvčatům, kterých se zúčastnila většina. V únoru jsme si také užili jarní prázdniny a přivítali naši novou spolužačku Marušku.

Březen ve 3.A

Čtvrtek11.04.2024 V březnu jsme si v rámci pracovních činností připravili ovocný salát. Dětem se příprava ovocného salátu velmi líbila, příprava jim šla od ruky a velmi si pochutnaly. Již se těšíme, až si podobný nebo jiný salát připravíme příště. V březnu jsme také přivítali další novou spolužačku Kristýnku.

Leden ve 3.A

Čtvrtek11.04.2024 V lednu jsme chodili pravidelně plavat. Děti si plavání moc užívaly a velmi se na něj těšily. Během ledna jsme se zaměřili na úspěšné ukončení prvního pololetí školního roku 2023/2024. Dětem se během prvního pololetí dařilo vše zvládat velice dobře a již se těšíme na pololetí druhé.