Zpět

Novinky 3.C

Domácí příprava 3.C - výchovy

Novinky 3.C

Středa25.03.2020 Dobrovolné domácí úkoly z výchov: TV Vyluxuj si pokojíček. Rodiče tě vyfotí a pošlou mi důkaz.Pč Pomoz s přípravou jakéhokoliv jídla. Pokus se to sám/sama vyfotit.Rodiče mi pošlou důkaz. (Fotku, né jídlo!)VV Nakresli obrázek ke knížce, kterou doma čteš. Opiš i název knihy. Obrázek vyfoť.Hv Napiš mi…

Přečíst více

Únor ve 3.C

Novinky 3.C

Pátek20.03.2020 V únoru jsme se s naší třídní učitelkou viděli jen párkrát, protože suplovala za nemocnou paní učitelku v 5.A. My jsme se učili s naší paní asistentkou.  Při pracovních činnostech jsme společně vytvořili tyto krásné tučňáčky.

Přečíst více

Domácí příprava 3.C

Novinky 3.C

Pátek20.03.2020 Vážení rodiče, přes Bakaláře posílám domácí přípravu v době uzavření škol. Kontrola proběhne, až se vrátí děti zpět do školy. Pro ty, kteří si nevyzvedli heslo pro vstup (ale i pro ostatní) , jsou připraveny vytištěné úkoly ve vestibulu školy. Vyzvednout si je můžete v úterý, nebo ve středu v dop…

Přečíst více

Pyžamový den

Novinky 3.C

Neděle02.02.2020 Den s datem 24. ledna si určitě všichni budeme pamatovat. Do školy jsme přišli tak, jak jsme se ráno probudili. Bez velkého převlékání, prostě jen tak, v pyžamu.

Přečíst více

Plavání - třetí a čtvrtá lekce

Novinky 3.C

Neděle02.02.2020 Naše další dvě lekce  plavání (třetí 23.1. a čtvrtá 30.1.) probíhaly velmi podobně jako ta předchozí. Stále nacvičujeme kraulové a znakové nohy a hrajeme si v bazénu.

Přečíst více

Společná snídaně

Novinky 3.C

Neděle02.02.2020 V rámci pyžamového dne jsme si uspořádali i společnou snídani. Naše paní asistentka nám přinesla dvě výborné bábovky. K nim jsme si uvařili čaj, kakao a horkou čokoládu. Kromě bábovek jsme měli také zdravé tousty plněné zeleninou a sýrem. Nechybělo ani nakrájené ovoce a zelenina.

Přečíst více

Plavání - druhá lekce

Novinky 3.C

Středa29.01.2020 Ve čtvrtek 15.1. nás čekala druhá vyučovací hodina našeho plaveckého kurzu. Nacvičovali jsme tzv kraulové a znakové nohy. Po skončení výuky jsme se nasv ačili a pohráli si v dětském koutku.

Přečíst více

Africké bubnování

Novinky 3.C

Středa29.01.2020 Ve středu  22. ledna naši školu navštívila skupina Tam Tam Afrika. Sešli jsme se všichni ve velké tělocvičně, kde nám jeden z členů skupiny vyprávěl, jak to u nich, v afrických školách, chodí. Ukazoval nám obrázky různých afrických zvířat a my jsme hádali, o jaké zvíře se jedná. Na závěr jsme si spo…

Přečíst více

Zimní výzdoba třídy

Novinky 3.C

Pondělí13.01.2020 Přišla zima, alespoň podle kalendáře, a my jsme si vyzdobili naši třídu výrobky a výkresy vytvořenými při hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností.

Přečíst více

Plavání - první lekce

Novinky 3.C

Pondělí13.01.2020 Ve čtvrtek 9.1. jsme se vypravili do plavecké haly, kde nás čekala první lekce plavání. Paní plavčice zjišťovaly, kolik z nás je plavců a kolik neplavců. Ze třinácti přítomných dokáží plavat jen čtyři žáci. Doufáme, že se počet plavců na konci výuky zvýší na plný počet.

Přečíst více
Přejít na stránku: 1