25.09.2023, David Kadlec

ZÁŘÍ VE 4.C

První školní měsíc máme skoro za sebou. První týden v září jsme si rozdali učebnice, připravili si sešity a začali opakovat učivo. Také jsme se zúčastnili projektových dnů. 4. září jsme v rámci „Dne pro..“ vyrazili s pytli a rukavicemi uklízet Radovesickou výsypku. A že bylo co sbírat! Neukáznění návštěvníci výsypky tu odhodili plastové lahve, obaly od sušenek a další odpadky. Zároveň jsme pozorovali přírodu, určovali stromy, keře, přečetli jsme si zajímavosti na naučných cedulích. Strávili jsme příjemné dopoledne v přírodě a všechny nás hřál pocit dobře odvedené práce. A my už víme, jak se v přírodě chovat.

22. září jsme navštívili Den s energií na Mírovém náměstí. I přes nepříznivé počasí jsme si tuto akci užili. Soutěžili jsme, zkusili si různé sportovní disciplíny a moc se nám líbil žonglér Radim, který nás zapojil do svého vystoupení.

Tak ať nám to s novou třídní Ivanou Aulickou ve školním roce 2023/24 šlape.