22.10.2020, Renata Mojžíšová

5. A - ROZLOUČENÍ-A JE TO TADY

Smutná očekávaná situace nastala. Hlasy z médií nehlásily poplašné zprávy. Školy nám nadobro zavřou. Zítra už se neuvidíme :-(.
            Velké SNAD nad námi pluje jako velký tmavý mrak. Doufejme, že se 2. 11. znovu sejdeme.
           Probrala jsem s dětmi veškeré situace, co se týče distanční výuky, rozdali si pracovní listy na ČJ, M, AJ, VL A PŘ.
          Zjišťovala jsem dále možnosti připojení dětí z domova. Informace, kdo má již heslo nefunkční byla pro nás dost důležitá. O nová hesla k připojení jsme požádali našeho správce systému, milého Káju :-).
          Společně se setkáme u svých notebooků, tabletů a mobilních telefonů při online výuce přes aplikaci Teams. První hodina začne v pondělí 19. 10.  od 9:30h. Každý den ve stejný čas. Všechny děti znají a mají rozvrh u sebe.
         Budeme se tedy všichni společně těšit až se uvidíme, uslyšíme, přesto, že jen na dálku.
     Ještě jsme si spolu tradičně podzimně zatvořili. Našimi hosty v prázdné třídě budou barevné hrušky a dráčci.
                                                        Tak na viděnou a na shledanou.