ŽIJEME ZDRAVĚ? 5. A

Středa20.05.2020 Děti si v rámci pracovních činností měly připravit obložený talíř ve zdravém stylu. Někteří se úkolu zhostili na výbornou a na svém díle si také určitě pochutnali. Dobrou chuť!!

PŘÍRODOVĚDA 5. A

Středa13.05.2020 V hodinách přírodovědy se učíme o lidském těle. Kosterní soustava nás bavila a fotky jsou toho důkazem. Tak se mrkněte, jak nám to sekne!

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ - 5.A

Pondělí04.05.2020 Doma  jsme už docela dlouho a trochu se nudíme. Paní učitelka pro nás připravila kreativní úkoly a my se s chutí pustili do práce. Posuďte, jak se nám úkoly zdařily.

MÁME RÁDI ZVÍŘÁTKA - 5. A

Pondělí20.04.2020 DĚTI SI VYZKOUŠELY, JAK SE DÁ NAKRESLIT S POMOCÍ NÁVODU ZVÍŘÁTKO. KAŽDÝ SI VYBRAL, KTERÉ SE MU NEJVÍCE DAŘILO A ZDE VIDÍTE VÝSLEDEK! MŮŽETE POSOUDIT, KDO JE SKUTEČNĚ NADANÝ MALÍŘ!

VELIKONOCE 5. A

Pondělí13.04.2020 Za naší třídu bych chtěla všem popřát krásné a pohodové jarní dny plné sluníčka!Přikládám fotky žáků, jak si užívali Velikonoce.

5. A - PAPÍROVÉ HRÁTKY

Pátek03.04.2020 Z papíru se dá vyrábět spousta věcí. Tentokrát si děti zkusily vytvořit jarní strom. Třída je už plná jara, ale ve skutečnosti je prázdná. Je mi z toho smutno a doufám, že se to brzy změní!!

Práce s tablety

Pátek03.04.2020 Dnešní hodinu českého jazyka jsme si zpestřili prací na tabletech. Trénovali jsme koncovky podstatných jmen a bylo to super. Určitě si to někdy zopakujeme.

5. A - Pečení závinu

Pátek03.04.2020 Na 13. 12. jsme se všichni moc těšili. Čekala nás příprava vánočního jablečného závinu. Rozdělili jsme se do skupin, každý přinesl potřebné suroviny a mohli jsme začít. Práce nám šla od ruky a pod vedením paní učitelky se nám dílo zdařilo. Moc jsme si pochutnali a také jsme nezapomněli na rodiče, kt…

5. A - JARO JE TU

Pátek03.04.2020 Jaro sice dorazilo, ale ve škole je smutno a pusto. Tak jsem se rozhodla využít prací žáků k výzdobě třídy. Některé práce jsou úžasné a já dětem, které tvořily, moc děkuji. Doufám, že se letos ještě sejdeme!!!

Pyžamový den

Neděle26.01.2020 24.1. se děti vypravily do školy přímo z postýlek v pyžamu. Všem to moc slušelo a celý den si žáci připadali jako doma. Během dne si také vyzkoušeli své tvůrčí dovednosti při práci se stavebnicí. Určitě si to náležitě užili.