Zpět

Novinky 5.C

Biograf

Novinky 5.C

Sobota07.03.2020 Na svatého Valentýna jsme navštívili představení Cirk La Putyka s názvem Biograf v městském divadle. Představení nás vtáhlo do doby biografu. Po celou dobu bylo doprovázenou klavíristou. Na závěr jsme se všichni mohli podívat do zákulisí. Myslím si, že jsme všichni odcházeli z divadla s příjemným po…

Přečíst více

Pyžamový den

Novinky 5.C

Sobota01.02.2020 24. ledna byl pro naší školu netradiční den. Žádný ze žáků se ráno nemusel převlékat ani snídat. Uspořádali jsme si společnou snídani, ale také jsme si řekli něco o zdravém stravování a jak je pro naše tělo důležitý spánek. 

Přečíst více

Africké bubnování

Novinky 5.C

Čtvrtek23.01.2020 Dnes jsme se žáky navštívili vystoupení "Africké bubnování" v naší tělocvičně. V průběhu si někteří žáci mohli vyzkoušet hru na africké bubny, společně si zatančit, zazpívat a na závěr si koupit nějakou drobnost. Myslím si, že se všem vystoupení moc líbilo a společně jsme si ho užili.

Přečíst více

Stavebnice SEVA

Novinky 5.C

Úterý31.12.2019 Pracovní činnosti jsme si zpříjemnili stavebnicí Seva. Každý žák si zkusil sestavit svůj model, ale také rozebrat. Žáci si u této stavebnice rozvíjejí kreativitu, fantazii, ale také motoriku.

Přečíst více

Tablety ve výuce

Novinky 5.C

Úterý31.12.2019 V prosinci jsme také navštívili knihovnu, kde jsme si vyzkoušeli zapojení digitální technologie do výuky. Nejprve jsme se seznámili se základním ovládáním. Poté žáci zkoušeli najít zadané informace na internetu a zkopírovat je do určeného programu. Všem šla práce výborně!

Přečíst více

Akvárium

Novinky 5.C

Středa20.11.2019 V přírodovědě, probíráme vodu, tak jsme se tam podívali i v hodině pracovních činností. Vyrobili jsme si pomocí krabic a papíru naše vlastní třídní akvária. Žáci tentokrát pracovali ve skupinách, kde se museli společně domlouvat a navzájem si pomáhat. Všem to šlo SKVĚLE!

Přečíst více

Halloween

Novinky 5.C

Sobota26.10.2019 Blíží se konec října a s ním i svátek dýní a strašidel. Žáci si do hodiny pracovních činností přinesli dýně, aby z nich vytvořili halloweenské lucerničky. Při hodině žáci spolupracovali a práci si užívali. Všem se dýně moc povedly.

Přečíst více

Cvičení v přírodě

Novinky 5.C

Úterý01.10.2019 Dne 6. 9. 2019 jsme si začátek školního roku zpříjemnili tím, že jsme se zúčastnili Cvičení v přírodě. Vyrazili jsme na Radovesickou výsypku, kde si žáci vyzkoušeli střelbu ze vzduchovek na terč a  hod „granátem“. Dozvěděli se něco o první pomoci, výcviku psů nebo o vybavení hasičského auta.Všichni …

Přečíst více
Přejít na stránku: 1