6.A Duben- exkurze v Ledvicích

Úterý19.04.2022 Navštívili jsme elektrárnu v Ledvicích, kde se nám velice líbilo. Ochotná paní nás provedla areálem, vše ukázala a vysvětlila. Největším zážitkem byl krásný pohled z rozhledny široko daleko.

6.A Březen - Sběrová soutěž

Čtvrtek24.03.2022 Zapojili jsme se do soutěže ,,Sběrová rychlosoutěž", která probíhá pouze pár dní od 14.3. do 25.3. Tak uvidíme, zda se nám podaří nasbírat hodně starého papíru a víček od pet lahví.

6.A Únor - tvoříme

Středa16.03.2022 Rádi něco vyrábíme nebo tvoříme, v hodinách UK nás práce baví.

6. A Leden - Pyžamový den

Středa16.02.2022 Dne 19.1. u nás ve škole proběhla akce  PYŽAMOVÝ DEN. Děti si to užily, přišly v pyžamu, společně jsme posnídali a vyprávěli si o ranních návycích.

6.A Prosinec- Vánoční besídka

Pondělí20.12.2021 Připravili jsme si ve třídě vánoční besídku. Nechybělo něco dobrého na zub, hry, zpěv vánočních koled a soutěže. Všem přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok.

6.A Prosinec - Pečeme cukroví

Pondělí20.12.2021 Protože nás vaření ve škole baví, upekli jsme si před vánočními prázdninami cukroví. Povedlo se.

6.A Listopad - Vánoční výzdoba

Úterý30.11.2021 Jako každý rok se moc těšíme na Vánoce. Chceme mít také hezky vyzdobenou třídu a proto jsme zahájili  přípravu vánoční výzdoby. Snad se nám vše povede a ve třídě bude ta správná vánoční nálada. Připravíme si společně i vánoční posezení s cukrovím a zpěvem koled a možná bude i něco malého pod strome…

6. A - Září- vaření nás baví

Čtvrtek25.11.2021 Nákup surovin, příprava nádobí, zopakovat recept a můžeme začít. Společnými silami jsme vše zvládli. Upekli jsme si výborné bramboráky. Všem moc chutnaly a budeme se těšit na další recepty.

6. A - Říjen - Jablečný závin

Čtvrtek25.11.2021 Dnes jsme si upekli jablečný závin. Všichni se moc těšili. Vše jsme si důkladně připravili, promysleli postup práce a pustili se do toho. Všichni se moc snažili. Můžeme se pochválit. Závin byl vynikající. Jen to čekání až vystydne bylo dlouhé.

6. A - Zahájení nového školního roku

Úterý23.11.2021 Tak jsme přišli po prázdninách na 2. stupeň. Těšíme se na nové učitele a spolužáky.