7.A Leden Štrůdl

Úterý31.01.2023 Vaření nás baví, a tak jsme si ve školní kuchyňce společně upekli jablečný štrůdl. Povedlo se, všem chutnalo.

7.A Prosinec Praha - Vánoční trhy

Čtvrtek22.12.2022 Dne 15. 12. jsme navštívili naše hlavní město. Prošli jsme si Václavské náměstí, shlédli polední Orloj, vánoční výzdobu a nejvíce nás zaujali Vánoční trhy, kde jsme ochutnali dobrůtky a nakoupili suvenýry. I přes mrazivé počasí se výlet vydařil.

7.A Listopad Vánoční tvoření

Pondělí28.11.2022 Jako každý rok se těšíme na Vánoční svátky. V hodinách výtvarné výchovy připravujeme výzdobu třídy. Snažíme se, práce nás baví.

7.A Listopad - Preventivní program

Pondělí28.11.2022 Dne 23.11. jsme měli ve třídě preventivní program na téma – Závislosti. Přišli k nám dvě velice sympatické paní Bára a Simona ze společnosti White Light a připravili si pro nás pestrý program plný zajímavých informací, hraní, soutěží a úkolů. Tři vyučovací hodiny jsme si moc užili a těšíme se na dal…

7.A ŘÍJEN DLABÁNÍ DÝNÍ

Úterý25.10.2022 V kuchyňce školy jsme si vydlabali dýně. Třída si společně uvařila dýňovou polévku, která se povedla a všem moc chutnala.

7.A ŘÍJEN Zámek Ploskovice

Úterý25.10.2022 Dne 4. října jsme si vyjeli se třídou na zámek v Ploskovicích, kde probíhala akce pro školy ,,Země snů". Žáci se na čas vrátili do dětských let, připomněli si pohádkové postavy a zajímavá byla i prohlídka zámku s hledáním princezny.

7.A Září - Projektový den

Pátek30.09.2022 Při projektovém dni "Den pro..."  jsme uklidili a vyzdobili učebnu výtvarné výchovy. Žákům se tu zde bude určitě lépe pracovat.

7.A Září - Exkurze - Lány, Lidice

Pátek30.09.2022 Několik žáků naší třídy bylo na exkurzi v Lánech a Lidicích. I přes nepříznivé počasí se žákům vše líbilo a prohlédli si památky a nechybělo ani občerstvení.